Menu

Úložné prostory

Stoly

Židle

Úložné prostory

Doplňky

O nás

Příběh společnosti NEO OFFICE se začal psát v roce 2019. V roce, ve kterém kancelářské prostory rostou jako houby po dešti, a je potřeba lidí, kteří k vybavování komerčních interiérů přistupují s odborností a citem. Proto se skupinka grafiků s láskou k designu rozhodla, že se chtějí věnovat právě tomuto oboru. Společnost se opírá o tři základní pilíře: rychlost, flexibilita a estetika. Provedeme analýzu a pomůžeme vám vyřešit dispozici vašeho prostoru efektivně.

Nábytek

Vaše kanceláře vybavíme krásným a funkčním nábytkem od těch nejlepších českých dodavatelů. Jejich nabídka je široká a tak nemusíte mít strach, že nenajdete tu nejlepší variantu. Nábytek máme na skladě, takže zcela odpadá dlouhé plánování a čekání. Že vám nábytek přivezeme a smontujeme je pro nás naprostou samozřejmostí. Váš čas je drahý a jistě ho raději využijete pro svůj business.

Full servis

Garantujeme kvalitu, zaručujeme rychlou komunikaci a především propracovanost každého našeho projektu. Každému klientovi se snažíme poskytnout full servise a tak už nemusíte mít obavy ze zařizování nové kanceláře. My se Vám o vše postaráme. Co prostor to velký rozdíl a proto naše skupinka designerů vždy vymýšlí nejlepší možný návrh. Hlavním důvodem, proč nám dát důvěru a svěřit realizaci je, že práce je pro nás zábavou. Baví nás objevovat nové možnosti a tak rádi rozšíříme portfolio i o Vaši kancelář.

TIP: Přidat k nákupu montáž + 290,- Kč